Oda ÇeşitleriRomantik

Oda

Çeşitlerimiz

Deniz ve havuz manzaralı farklı konseptte dizayn edilmiş 96 adet odamızda, ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimi, saç kurutma makinesi, LCD televizyonlar ve uydu kanalları gibi modern imkanlar bulunmaktadır. Bu odalar içerisinde, muhteşem doğa, deniz ve tarihi yel değirmeni manzaralı üstün özelliklere sahip 50 m2 genişliğinde 1 adet Love Suite, deniz ve doğa manzaralı 30 m2 genişliğe sahip 3 adet Deluxe oda, muhteşem Ayayorgi manzarası ve terasıyla 25 m2 genişliğinde 3 adet Teras odası bulunmaktadır. 1 adet engelli odası ve sigara içilen odalar talep üzerine tahsis edilebilmektedir.


oda2

Standart oda

Otelimiz sizlere konforunuz için tasarlanmış 25 m2 genişliğinde, seçkin, deniz ve havuz manzaralı standart odalar sunmaktadır. Bu odalarımızda ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet, klima kontrolü, mini bar, kasa, uydu yayını, saç kurutma makinesi ve LCD televizyon bulunmaktadır.


oda1

deluxe oda

Otelimiz, sizlere rahat ve konforunuz için tasarlanmış 3 adet Deluxe Oda sunmaktadır. Bu odalarımızda ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet, klima kontrolü, LCD televizyon, uydu yayını, kasa, mini bar, saç kurutma makinesi bulunmaktadır.


bg_oda2

TErrace oda

Otelimiz sizlere rahat ve konforunuz için tasarlanmış 3 adet Teras Odası sunmaktadır. Bu odalarımızda ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet, klima kontrolü, mini bar, kasa, saç kurutma makinesi, uydu yayını ve LCD televizyon bulunmaktadır.


bg_oda9

PRIVATE SUIT

Konfor için tasarlanan Private Suite’te otel misafirlerimize özel ücretsiz yüksek hızlı kablosuz internet erişimi, kişisel klima kontrolü, LCD televizyon, uydu yayını, saç kurutma makinesi, mini bar, çay & kahve yapma imkanları, mini mutfak, güne zinde başlamanız için koşu bandı, ayrı bir oturma gurubu ve yatak odası, Çeşme’nin en gözde ve bakir koylarından olan doyumsuz Ayayorgi manzarasıyla 50 m2’lik muhteşem bir teras bulunmaktadır.